Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII PENTRU UAT DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA30086000
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.751.898 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.751.898 RON