Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ubiquiti Networks UAP-AC-PRO puncte de acces WLAN 1300 Mbit/s Alb Power over Ethernet (PoE) Suport

Număr anunț
DA30086955
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.620.943 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.620.943 RON