Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract Service Calculatoare si Retea - EDU

Număr anunț
DA30081112
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 17739645)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.045.032 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.045.032 RON