Atribuită Cumpărare directă

RACORDURI LA RETEAUA DE CANALIZARE SI BRANSAMENTE LA RETEAUA DE APA

Număr anunț
DA35041615
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDAN VODA (PRIMARIA BOGDAN VODA) (CUI 3627579)
Furnizor / câștigător
BREBUCU INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI 38395404)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210.000 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.000 RON