Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA / MASTI PENTRU PROTECTIE CU 3 PLIURI SI 3 STRATURI

Număr anunț
DA30054481
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Cod CPV
35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.747.508 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.747.508 RON