Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de impadurire in U.P. III Iaru - Contu

Număr anunț
DA30076140
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Talmaciu R.A. (CUI 22140498)
Cod CPV
77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.022.890 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.022.890 RON