Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DOCUMENTATIE PENTRU SCRIERE T.P.,PROCES VERBAL DE PUNERE IN POSESIE

Număr anunț
DA30082992
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.560.740 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.560.740 RON