Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obtinere Avize de amplasament pentru bransamente electrice / instalatii de alimentare cu en. el.

Număr anunț
DA30088267
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNICENI (CUI 4326833)
Cod CPV
71315210-4 · Servicii de consultanta in instalatii tehnice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.560.454 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560.454 RON