Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem de monitorizare a carburantului

Număr anunț
DA30079097
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.089.920 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.089.920 RON