Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALEZE IMPERMEABILE DIN PIELE ECOLOGICA PENTRU CANAPEA CONSULTATII, SALA OPERATII, SALTEA PAT. CALITA

Număr anunț
DA30081195
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
29.891.239 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.891.239 RON