Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Verificare Tehnică Construire Blocuri de Loc. în Oraș Iernut Cf. An. Nr. 7788 din 1.3.22

Număr anunț
DA30089332
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.601.280 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.601.280 RON