Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE UTILAJE SI ECHIPAMENTE DE CONSTRUCTII DE LUCRARI PUBLICE CU OPERATOR

Număr anunț
DA30098376
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRESTI (PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI BIHOR) (CUI 5628791)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.520.887 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.520.887 RON