Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare NITRIL nepudrate

Număr anunț
DA30092926
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.384.088 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.384.088 RON