Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnico-economica Reparatii teren de sport Carpinis si Imprejmuire curte Scoala si Cami

Număr anunț
DA30100749
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.835.799 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.835.799 RON