Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborarea proiect - Citizens, Equality, Rights and Values Programme (CERV)

Număr anunț
DA30097837
Autoritate contractantă
Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.252.936 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.252.936 RON