Atribuită Cumpărare directă

Diverse medicamente

Număr anunț
DA35049230
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
949,01 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,01 RON