Ofertă acceptată Cumpărare directă

Voucherul de vacanta pe suport electronic Up Vacanta ideal pentru simplificarea logistica, respectan

Număr anunț
DA30100651
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA SUCEAVA (CUI 4327146)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.774.435 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.774.435 RON