Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENGHINA PENTRU TEVI 3/4 VOREL COD 38620

Număr anunț
DA30100608
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.600.425 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.600.425 RON