Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container depozitare marfa tip maritim 20’ + Container depozitare marfa tip 20’ conform ADV1272748

Număr anunț
DA30097584
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Cod CPV
44613300-3 · Containere standard pentru marfuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.673.433 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
08.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.673.433 RON