Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADv1269461‐PACHET SALTELE PAT

Număr anunț
DA30101351
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.490.087 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.490.087 RON