Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta in elaborarea cererii de finantare in cadrul programului Anghel Saligny

Număr anunț
DA30105916
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.708.518 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.708.518 RON