Ofertă acceptată Cumpărare directă

REST DE EXECUTAT CONSTRUIRE CAMIN CULTURAL IN SAT BARBURA COM BAITA JUD. HUNEDOARA

Număr anunț
DA30101154
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Cod CPV
45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.065.086 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.065.086 RON