Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANUNȚ MICA PUBLICITATE PT. OB.DE INV. „REFACERE 1 POD LEMN MOARĂ, SAT MĂNĂSTIREA CAȘIN”

Număr anunț
DA30098108
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA CASIN (CONSILIUL LOCAL MANASTIREA CASIN) (CUI 4352980)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
944.300 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944.300 RON