Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale si echipamente ergoterapie O viata mai buna pentru seniorii din mica Roma

Număr anunț
DA30107805
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.339.325 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.339.325 RON