Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem invelitoare pentru Capela Comuna Babana, Judetul Arges.

Număr anunț
DA30108577
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Cod CPV
45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.140.900 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.140.900 RON