Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere echipamente statii de epurare in comuna Simian

Număr anunț
DA30102942
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Cod CPV
45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.645.581 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.645.581 RON