Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALUSTRADA INOX H 1500

Număr anunț
DA30106023
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 4 Suceava (CUI 18252256)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.723.531 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.723.531 RON