Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent lichid detergenti de pentru spalat vase vesela 5 L 5L Fairy Profesional NUMAR DE REFERINTA

Număr anunț
DA30105845
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON