Ofertă acceptată Cumpărare directă

UH21 LED UV ink 500ml White, UH21 LED UV ink 800 ml Varnish

Număr anunț
DA30097767
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
22610000-9 · Cerneala tipografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.656.481 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
09.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.656.481 RON