Atribuită
Cumpărare directă
Filtru antibacterian antiviral spirometru BTL - REF.2731/15.02.2023, DIPENSAR TBC
- Număr anunț
- DA35067048
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 37322300-4 · Mustiucuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 19.02.2024 13:46
- Data finalizării
- 19.02.2024 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.