Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole PSI: Hidranti portativ tip 2 C DN 100, DN 80, furtune refulare tip C, tevi refulare tip C

Număr anunț
DA30118369
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.247.921 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.247.921 RON