Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere rețea iluminat public str. Drumul Gării Odăi între str. Marin Preda și str. Decebal

Număr anunț
DA30105330
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.084.762 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.084.762 RON