Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in derularea procedurilor de achizitie PUG

Număr anunț
DA30110214
Autoritate contractantă
Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.744.300 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.744.300 RON