Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil Brother TN-2421 TN2421 TN 2421 Negru 3000 Pagini DCP 2512D L2532DW L2552DN

Număr anunț
DA30112950
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON