Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum acces magazie alimente Centru de ingrijire si asistenta pentru persoane varstnice

Număr anunț
DA30117925
Autoritate contractantă
Comuna Orlesti (CUI 2573950)
Cod CPV
45233226-9 · Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.108.261 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.108.261 RON