Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu Hidrogeologic si Documentatie Tehnica pentru obtinerea Avizului de Gospodarirea Apelor

Număr anunț
DA30117989
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Cod CPV
71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.325.952 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.325.952 RON