Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in domeniul sanatatii si securitatii in munca SSM

Număr anunț
DA30119232
Autoritate contractantă
GRADINITA ALBINUTA (CUI 4340242)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.483.104 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.483.104 RON