Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi ZIPP (inchidere cu fermoar) 50*70 mm, set 500 buc

Număr anunț
DA30118844
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Arad (CUI 3678327)
Cod CPV
18938000-3 · Pungi cu dublura de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.607.214 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.607.214 RON