Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare media pentru o perioada de 2 luni (martie - aprilie 2022).

Număr anunț
DA30106257
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Cod CPV
79341100-7 · Servicii de consultanta in publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.331.848 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
10.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.331.848 RON