Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decablator universal de mare precizie Engineer PAW-01, ajustare automata diametru, 3 in 1 (taiere, d

Număr anunț
DA30121958
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.215.318 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.215.318 RON