Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montat container grup sanitar si executie bransament apa potabila si canalizare

Număr anunț
DA30126277
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.202.105 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.202.105 RON