Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare proiect tehnic - instalatii electrice - Centru Comunitar, Comuna Vaideeni

Număr anunț
DA30120859
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.966.633 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.966.633 RON