Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII STATII DE TRATARE A APEI, IN COMUNA SACADAT

Număr anunț
DA30114657
Autoritate contractantă
COMUNA SACADAT (CUI 4784296)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.514.066 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.514.066 RON