Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE FURNIZARE DE PIESE AUTO, CONSUMABILE SI REPARATII AUTO

Număr anunț
DA30109436
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Cod CPV
50200000-7 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru mijloacele de transport aerian, feroviar, rutier si maritim (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.673.701 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.673.701 RON