Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu topo pentru proiectul „Reabilitarea și extinderea Casei de Sănătate în loc. Imper nr.71„

Număr anunț
DA30128772
Autoritate contractantă
Comuna Plaiesii de Jos (CUI 4368090)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.973.403 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.973.403 RON