Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE FINISAJE SI REPARATII FINISAJE APARTAMENT, din strada Sulfinei, Bl I13, sc 4, Ap.18

Număr anunț
DA30120442
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CENTRALE TERMICE SI ADMINISTRARE FOND LOCATIV (CUI 14867658)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.248.696 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.248.696 RON