Ofertă acceptată Cumpărare directă

RM2- 6435-000CN - FUSER IMPRIMANTA REGISTRATURA mUNICIPIUL PLOIESTI

Număr anunț
DA30125953
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
30124100-5 · Cuptoare (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.938.818 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.938.818 RON