Ofertă acceptată Cumpărare directă

8469 Piese de schimb tehnica de calcul ADV1271752

Număr anunț
DA30121521
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.591.623 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
11.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.591.623 RON