Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse Wireless LOGITECH MK345, USB, Layout US INT, negru, Monitor Gaming curbat QLE

Număr anunț
DA30096322
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
07.03.2022 00:00
Data finalizării
12.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON