Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set masa living Venus1 O cu 6 scaune Boss7 O 27A - Spalatorie Sociala

Număr anunț
DA30135802
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.560.321 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
14.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.560.321 RON